Turpinot mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Ja nevēlaties, lai ierīce saglabātu tālruņus, lūdzu, pielāgojiet pārlūkprogrammas drošības iestatījumus.

Lasīt vairāk
Invego
2014
Pronksi 3
2015
Tiskres komercēka
Laaneotsa villad
2016
Novamaja
Vana-Peetri
Pähkli kodu
2017
Ringtee Tehnopark
2018
Vabaduse Penthouse
Tiskreoja Elurajoon
2019
Jahu 4 ja Suur-Patarei 13
Tabasalu Kodu
Vilmsi 7
2020
Volta 1a ja 1B
Luccaranna
Parka Kvartals
Staapli 10
Uus-Järveküla
2021
2022
Lahepere Rannakodud
Vide Adazi
2023
2024
Invego projects timeline
Pārdošanā

Invego veido liela mēroga rindu māju kvartālu Latvijā. Attīstāmais objekts atrodas Ādažos, netālu no Rīgas. Šajā projektā ļoti liela uzmanība tiek pievērsta tam, lai radītais rezultāts būtu kā viens vesels. Arhitektūra ir saskaņā ar apkārtējo dabu. Kuplu apstādījumu un mierpilnas ainavas ieskautais jaunais komplekss piedāvā perfektu līdzsvaru starp mūsdienu dzīvesveidu un dabas skaistumu. Projekta filozofijas pamatā ir veselīga dzīves vide.

Pārdošanā
Pārdošanā
Pārdošanā

Invego un Reterra Estate Rīgā, Daugavas krastā būvē jaunu, pārdomātu dzīvojamo kvartālu.
Dzīvojamais Parka Kvartāla rajons atdzīvinās apkārtni ar vairākām jaunām, modernām daudzdzīvokļu mājām. Jaunā rajona tuvumā ir autobusa un tramvaja pietura, un tas nozīmē, ka tā iedzīvotājiem būs pieejama ērta sabiedriskā transporta satiksme. Turklāt tuvumā ir arī vairākas skolas un bērnudārzi, un 3 km attālumā ir slavenā privātā augstskola “Turība”.

Arhitekti: SIA Tectum | Attīstības partneris: Reterra Estate OÜ

Pārdošanā
Pārdošanā
DIZAINĒ

Invego un Reterra Estate attīsta divas jaunas, estētiski projektētas daudzdzīvokļu mājas Skanstē, Rīgā. Projekts atrodas netālu no Arēnas Rīga, skolām, veikaliem un parka. 10–15 minūšu gājiena attālumā atrodas daudzi Rīgas populārākie restorāni, kafejnīcas un pilsētas iedzīvotājiem draudzīgā Miera iela ar dažādiem pop-up veikaliem, studijām un atpūtas aktivitātēm.

Arhitekti: SIA Tectum Attīstības partneris: Reterra Estate OÜ

DIZAINĒ
DIZAINĒ
Pārdošanā

Keila Pargikodud on uus rohelusse peituv terviklik A-energiaklassi elukvartal Keila südames. Kaunis männipark koduakende all ja lasteaed, kool, toidupood ning kõik muu mõnusaks eluks vajalik kohe käe-jala juures. Ühe- kuni viietoalised suurte terrasside ja rõdudega korterid, tark parkimiskorraldus ja mahukad panipaigad, kõrghaljastusega mänguväljak ja hulgaliselt rohelust koos koduukse juurest mööda looklevate terviseradadega. Esimesed kodud valmivad 2025.aastal.

Pārdošanā
Pārdošanā
Pārdošanā

Invego Laheperes krastā apbūvē unikālus zemes gabalus ar augstiem apstādījumiem.

Laheperes piekrastes māju zemesgabalos tiks izbūvēti pievedceļi, ietves un ielu apgaismojums. Klientam ir iespēja izveidot ideālu mājokli vai vietu, kur nedēļas nogalēs aizbēgt no pilsētas dzīves. Pakri pussalas austrumu krasts ir īpašs. Tur nav spēcīgu vēju un ir saglabājušās neskartas dabas teritorijas.

Pārdošanā
Pārdošanā

Invego un EfTEN United Property Fonds Rae novadā būvē Uus-Järveküla dzīvojamo rajonu, kurā ieplānotas 165 savrupmājas un dvīņu mājas.

Tallinas pierobežā tik vērienīga rindu māju attīstība nenotiek un, visticamāk, arī nenotiks. Rae novadā būvējamais Uus-Järveküla rajons ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem. Tiešā tuvumā ir ļoti labi bērnudārzi, skolas un citas dzīvei nepieciešamās lietas, un tajā pašā laikā visapkārt ir skaista daba, turklāt ir tuvu pilsētas centrs, kā arī ērts ceļu tīkls. Projekta pirmais etaps būs gatavs 2023. gada pavasarī.

Arhitekti: PIN Arhitektid

Pārdošanā
Pārdošanā

Luccarannas attīstāmā piejūras teritorija aptver 10 hektārus, sastāv no 30 ēkām un ir plānota kā vienots arhitektūras ansamblis. Mērķis ir nodrošināt privātumu un greznību, līdzīgu vēsturiskajam Kadriorgas rajonam, kurā būs nelielu daudzdzīvokļu māju kvartāli, kur automašīnas tiks virzītas uz kvartāla malu, nodrošinot apstādījumus starp mājām un apdzīvojamo vidi bez automašīnām.

Visu dzīvojamo rajonu apvieno unikāls piepilsētas parks, kura centrā ir no dēļiem veidots ceļš. Izvietojot ēkas un plānojot teritoriju, īpašu uzmanību esam pievērsuši privātās un publiskās telpas nodalīšanai. Kopā plānotas 11 trīsvietīgas villas un 16 nelielas dzīvokļu mājas. Pirmās mājas tika uzceltas 2022. gada rudenī.

Arhitekti: KUU Arhitektid / Būvnieks: Nordecon Betoon

Pārdošanā
Pārdošanā
Pārdošanā

Tiskreoja ir liels jauns dzīvojamais rajons, kas atrodas dažu minūšu brauciena attālumā no Hāberstas, Rannameizas ceļa malā. Ar Tiskreojas dzīvojamā rajona izbūvi tiks ieviesti jauni nākotnes standarti. Tas ir līdz pēdējai detaļai pārdomāts augstākā līmeņa arhitektu biroja PIN projektēts 10 hektārus liels komplekss, kurā top daudzdzīvokļu mājas un rindu mājas 500 ģimenēm. Pirmās ēkas bija gatavas jau 2020. gada rudenī, bet viss dzīvojamais rajons būs gatavs 2023. gada nogalē.

Arhitekti: PIN Arhitektid / Būvnieks: Nordecon Betoon

Pārdošanā
Pārdošanā
Pārdots

Unikāli penthouse tipa apartamenti Tallinā, Vabaduse laukumā, vēsturiskā mājā. Ietilpīgas terases un lieliski skati uz vecpilsētu un jūru. Pirmšķirīga vieta cilvēkiem, kas ir iecienījuši dzīvi pašā pilsētas sirdī.

Iekštelpu arhitekts: Saha IN / Būvnieks: Restor

Pārdots
Pārdots

Klasiska neliela, 1913. gadā celta daudzdzīvokļu ēka Kadriorgas centrā, kas vienlaikus ir kultūras piemineklis. Restaurējot trīsstāvu koka māju ar mūra cokolu, tajā uzbūvēti astoņi mājīgi, vēsturiski iekārtoti, bet mūsdienu standartiem atbilstoši dzīvokļi. Dzīvokļi ir dažāda lieluma (47-130 m²). Daudzos dzīvokļos ir atjaunotas vecās parketa grīdas, vecās durvis un lepnas podiņu krāsnis.

Iekštelpu arhitekts: Aet Piel

Pārdots
Pārdots

Izcilas arhitektūras dzīvojamā rajona izbūve pie Ülemiste ezera Pētri ciemā. Neilga brauciena attālumā no pilsētas centra 5 hektāru platībā izbūvēts dzīvojamais rajons ar rindu mājām un daudzdzīvokļu mājām, kur ir paredzēti mājokļi 132 ģimenēm. Dzīvojamais rajons ir pabeigts.

Arhitekti: Karli Luik / Būvnieks: Mitt & Perlebach 

Pārdots
Pārdots

Divas augstas klases daudzdzīvokļu mājas kopā ar komerctelpām, kas atrodas Kalamaja rajonā, uz vecpilsētas robežas, ar skatu uz Domkalnu. Īpašā un izcilā koprisinājuma autors ir atzītais arhitekts Martins Aunins, un šis projekts ir ieguvis Arhitektūras gada balvas nomināciju. Daudzdzīvokļu mājas ir pabeigtas.

Arhitekti: Martin Aunin / Būvnieks: Nordecon  

Pārdots
Pārdots

Atrodas Tabasalu centrā, skaistā vietā. Šis dzīvojamais rajons sastāv no trim augstas klases rindu mājām, kuras projektējis slavenais arhitektu birojs PIN. Visi mājokļi jau ir atraduši savus īpašniekus.

Arhitekti: PIN Arhitektid / Kauss Arhitektuur / Būvnieks: Eston Ehitus

Pārdots
Pārdots

Lāneotsas villas ir viens no ekskluzīvākajiem dzīvojamajiem rajoniem Igaunijā. Kvartāls, kas sastāv no lieliem īpašumiem priežu mežu ielenkumā, atrodas Vīmsi, Pringi ciemā. Dzīvojamais rajons ir pabeigts, tiek pārdots pēdējais īpašums.

Pārdots
Pārdots
Pārdots

Dzīvojamā un komercēka Tallinas centrā, Pronksi ielā. 1938. gadā celtā ēka pilnībā tika renovēta 2015. gadā. Renovācijas mērķis bija sliktā stāvoklī esošajai vecajai mājai piešķirt jaunu elpu, padarot to apdzīvojumu ar kvalitatīvu arhitektūru. Mājas interjera risinājumi akcentē igauņu vērtības un ilglaicīgus, pārdomātu stilu.

Iekštelpu arhitekts: Aet Piel / Būvnieks: Mitt & Perlebach

Pārdots
Pārdots

Lucca Kodu dzīvojamais rajons jūras krastā, Tiskrē. Pazīstamo arhitektu Martina Aunina un Pias Tasas izstrādātās teritorijas un ēku atslēgvārdi ir mūsdienīgums, ilgmūžība un vienotība. Privātmāju dzīvojamais rajons, būdams vienots arhitektūras ansamblis, ir absolūts arhitektūras dārgakmens.

Arhitekti: Martin Aunini ja Pia Tasa

Pārdots
Pārdots

Tabasalu Kodu komplekss pēc ilgāka laika ienes jaunas modernas mājas tieši Tabasalu ciemata sirdī. Šeit ir uzbūvētas četras rindu mājas un četras daudzdzīvokļu mājas ar simts stilīgiem mājokļiem, un šī līdz detaļām pārdomātā projekta autors ir Igaunijas vadošais arhitektu birojs PIN. Pirmās mājas tapa jau 2021. gada rudenī, bet viss rajons bija gatavs 2022. gada vasarā.

Arhitekti: PIN Arhitektid / Būvnieks: Nordecon Betoon

Pārdots

Kvalitāte slēpjas detaļās, un to nozīmi nekad nav iespējams pārvērtēt.