Turpinot mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Ja nevēlaties, lai ierīce saglabātu tālruņus, lūdzu, pielāgojiet pārlūkprogrammas drošības iestatījumus.

Lasīt vairāk
Invego

21. December 2023

Pirmās 50 ģimenes jau ievācas 50 miljonus vērtajā Uus-Järveküla dzīvojamajā rajonā

Trešdaļa Uus-Järveküla jaunā dzīvojamā rajona, kurā būs vairāk nekā 200 rindu un dvīņu māju un kura kopējās būvniecības izmaksas būs aptuveni 50 miljoni eiro, jau ir gatava. Piecdesmit ģimeņu drīzumā iekārtosies savās jaunajās mājās. Un pirmo reizi tiem, kuri šodien vēl tikai plāno iegādāties mājokli, būs iespēja ievākties jaunā rindu mājā jau rīt.

Kā pastāstīja Invego izpilddirektors Kristjans-Tūrs Vahi (Kristjan-Thor Vähi), uzņēmums nolēma uzbūvēt lielāku skaitu māju nekā sākotnēji rezervēts. “Pirmo reizi pēdējo desmit līdz divpadsmit gadu laikā ir iespēja iegādāties rindu māju nevis tās projektēšanas stadijā, bet gan ierodoties un izvēloties pilnībā uzbūvētu māju ar piemērotu iekšējo apdari,” stāsta Kristjans-Tūrs Vahi.

“Uus-Järveküla ir pilnvērtīgs dzīvojamais rajons ģimenēm, kuras vēlas dzīvot dabas ieskautā vietā, bet tajā pašā laikā tuvu pilsētai, un kuras vēlas vairāk privātuma, nekā var piedāvāt daudzdzīvokļu mājas,” skaidro Invego attīstības projektu direktors, piebilstot, ka visām mājām Uus-Järveküla ir savs dārzs un liela terase. Veikali, skolas, bērnudārzi atrodas nelielas pastaigas attālumā, un pilsēta ir ērti sasniedzama ar sabiedrisko transportu vai auto.

Uus-Järveküla dzīvojamā rajona attīstību veic Invego, projekta finanšu partneris ir EfTEN Capital piederošais nekustamo īpašumu fonds EfTEN United Property Fund. Uus-Järveküla teritoriju projektēja PIN Arhitektid, un par būvdarbiem atbild NOBE.

Invego ir Igaunijas vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs, kas pēdējos gados Tallinā un tās apkārtnē uzcēlis mājas vairāk nekā 1100 ģimenēm, kā arī 20 000 kvadrātmetru biznesa telpu. Daži no Invego pēdējo gadu lielākajiem projektiem ir nesen pabeigtie Tiskreoja un Tabasalu Kodu projekti, kā arī Luccaranna dzīvojamais rajons, kas šobrīd tiek būvēts.