Turpinot mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Ja nevēlaties, lai ierīce saglabātu tālruņus, lūdzu, pielāgojiet pārlūkprogrammas drošības iestatījumus.

Lasīt vairāk
Invego

21. November 2023

Wise lielākais birojs pārcelsies uz jauno Invego biznesa kvartālu

Globālais tehnoloģiju uzņēmums Wise pārcels savu lielāko biroju ar 2000 darbiniekiem uz jauno biznesa kvartālu, ko Invego būvē Volta un Kopli ielu stūrī. Liela daļa Wise globālās attīstības pasākumu notiek Tallinā, un jaunā ēka, kas tiks pabeigta 2025. gadā, sekmēs uzņēmuma ilgtspējīgu izaugsmi.

Kā norāda Wise darba vides projektu vadītāja Līsa Reisnere (Liis Reisner), jaunais birojs apmierinās augošās Wise komandas vajadzības un atbalstīs uzņēmuma attīstību gan Igaunijā, gan pasaulē: “Esam ļoti gandarīti un vēlamies radīt patiesi inovatīvu un pievilcīgu vidi Krulli kvartālā, kas veicinās mūsu darba metožu panākumus un apmierinās arī darbinieku vēlmes un vajadzības.” Līsa Reisnere arī piebilst, ka, lai gan Wise komandas strādā dažādos birojos un uzņēmuma 10 miljoni aktīvo klientu atrodas visā pasaulē, Wise ir cieši saistīts ar Igauniju: “Mums ir ļoti svarīgi, ka mēs varam būvēt Wise tieši šeit un sniegt savu ieguldījumu Igaunijas tehnoloģiju sektora starptautiskās atpazīstamības veicināšanā.”

Pēc Invego izpilddirektora Kristjana-Tūra Vahi (Kristjan-Thor Vähi) teiktā, tas, ka tāds globāls uzņēmums kā Wise stiprinās savu klātbūtni Igaunijā un atklās savu jauno Tallinas biroju Krulli kvartālā, ir lieliskas ziņas valstij kopumā un jo īpaši Tallinas pilsētai. “Invego tika uzticēts šim risinājumam piešķirt precīzu ģeogrāfisko atrašanās vietu, kā arī izveidot mūsdienīgu un holistisku vidi jaunajam Wise birojam visaugstākajā līmenī,” jaunumus komentē Kristjans-Tūrs Vahi, uzsverot, ka visa jaunā kvartāla atslēgvārds, līdzās inovācijām un ilgtspējīgai attīstībai, būs Invego raksturīgās arhitektūras ambīcijas.

Biznesa kvartāls, kas tiks izveidots bijušās Franz Krull mašīnbūves rūpnīcas vietā, atrodas netālu no Noblessner, Volta kvartāla un Telliskivi mākslas pilsētas. Par jaunā kvartāla pērli kļūs vēsturiskā kaļķakmens industriālā ēka ar kopējo platību gandrīz 30 000 m2, kas tiks pilnībā renovēta, un tajā atradīsies Wise birojs. Turklāt jaunajā kvartālā būs arī gājēju iela, kas vedīs cauri visai tā teritorijai, un centrālā parka zona. Izstrādes gaitā liela uzmanība tiks pievērsta velo un gājēju celiņu tīklam un pieejamībai bez automašīnas. Kvartālā būs arī pazemes autostāvvieta mikromobilitātes ierīcēm, tostarp velosipēdiem un kravas velosipēdiem, kā arī automašīnām.

Kopumā biznesa kvartāla, kas atrodas Volta un Kopli ielu stūrī, celtniecībā Invego investē 75 miljonus eiro. Kvartāla otrās kārtas risinājuma autors ir godalgotais arhitekts Martins Aunins (Martin Aunin), būvniecības ģenerāluzņēmējs ir NOBE, un attīstības projekta pabeigšana plānota 2025.gada pirmajā pusē.

Wise ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā labāko veidu naudas pārvietošanai visā pasaulē un līdzekļu administrēšanai. Izmantojot Wise kontus, cilvēki un uzņēmumi var uzglabāt naudu vairāk nekā 40 dažādās valūtās, veikt starptautiskos pārskaitījumus un veikt maksājumus ārzemēs. Arī lielie uzņēmumi un bankas izmanto Wise tehnoloģiju un pārrobežu maksājumu tīklu, kas nākotnē padarīs bezrobežu naudas darījumus iespējamus ikvienam un visur. Wise misija ir atvieglot cilvēku dzīvi un ietaupīt viņu naudu.

Wise 2011. gadā dibināja Kristo Kārmans (Kristo Käärmann) un Tāvets Hinrikus (Taavet Hinrikus). Tas ir viens no visstraujāk augošajiem rentablajiem tehnoloģiju uzņēmumiem pasaulē un tiek kotēts Londonas fondu biržā.

Wise ir 10 miljoni aktīvu privāto un korporatīvo klientu. 2023. finanšu gadā Wise apstrādāja vairāk nekā 120 miljardus eiro pārrobežu pārvedumos, ietaupot klientiem vairāk nekā 1,7 miljardus eiro. Wise lielākais birojs ar 2000 darbiniekiem atrodas Tallinā.

Invego ir Igaunijas vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs, kas pēdējos gados Tallinā un tās apkārtnē uzcēlis mājas vairāk nekā 1100 ģimenēm, kā arī 20 000 kvadrātmetru biznesa telpu. Daži no Invego pēdējo gadu lielākajiem projektiem ir nesen pabeigtie Tiskreoja un Tabasalu Kodu rajoni, kā arī Luccaranna un Uus-Järveküla dzīvojamie rajoni, kas šobrīd tiek būvēti.